HAKKIMIZDA
YÜRÜTME KURULU
KADIN MECLİSİ
ENGELLİ MECLİSİ
EŞİTLİK MECLİSİ
ÇOCUK MECLİSİ
MUHTAR MECLİSİ
MÜLTECİ MECLİSİ
 
 
KONAK BELEDİYE BAŞKANIMIZ
ABDÜL BATUR HAKKINDA
Abdül BATUR, 1957 yılında İzmir Narlıdere’de doğdu. İlk, Orta v...
KENT KONSEYİ BAŞKANIMIZ
HAMİT MUMCU' NUN MESAJI
SEVGİLİ KONAKLILAR Kent konseyleri olarak halkın doğrudan yönetimle...
ETKİNLİKLERİMİZ
HABERLER
« GERİ
Muhtar Meclisi O.üstü Seçimli Genel Kurulu gerçekleştirildi.
19 Eylül 2018, Çarşamba
19.09.2018 tarihinde Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde Konak Kent Konseyi Muhtar Meclisi O.üstü Seçimli Genel Kurulu gerçekleştirildi. Açılış Konuşmasında Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu; “Konak Kent Konseyi’nin hemşerilerimize dokunmak için en önemli parçası Muhtar Meclisidir.
Kentin ve kentlinin sesi olan Muhtarlarımızla her zaman daha yaşanabilir bir kent için çabaladık. Bu mücadelemiz bundan sonra da sürecek.
Desteklerini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen Konak Belediye Başkanımız Sema Pekdaş’a ve dünden bugüne bu mücadelede aldıkları görevi her zaman layığıyla yerine getiren bütün Muhtar dostlarıma bu vesileyle bir kez daha teşekkür ederim. Ayrıca göreve gelecek yeni Başkan ve Yürütme Kurulu Üyesi arkadaşlarımla, Konak için mücadelemiz devam edecek” dedi.
Konak Kent Konseyi Başkanlık Seçiminde Kosava Mahalle Muhtarı Reşit Gezginci ve Emirsultan Mahalle Muhtarı Muzaffer Dinsever aday oldu. Seçimi 52 Oy alan Emirsultan Mahalle Muhtarı Muzaffer Dinsever kazandı. Konak Kent Konseyi Muhtar Meclisi Yürütme Kuruluna Kamil Soydan 49, Mehmet Uzundal 46, Yelda Atilla 39, Recep Topal 38, Gültekin Hassepetçi 34, Ünal Kalfa 30, Binali Korkmaz ve Yusuf Polat 28 oy alarak Yürütme Kuruluna Seçildiler. Yedek Üyeler ise sırasıyla Şerife Gökgör 24, Nilgün Güney 22, Kemal Ersun 21, Sumru Benligül 20, İbrahim Cebeci 17, Özlem Kanmetin 16, Aladdin Yenigün 11, Ali Yüksel 4 Oy alarak Konak Kent Konseyi Muhtar Meclisi Yürütme Kurulu Yedek Üye olarak seçildiler.


...
(770) okunma ve (0) yorum
PAYLAŞ :
@ YORUM EKLE :
( * ) ADINIZ SOYADINIZ :
( * ) E-POSTA ADRESİNİZ :
( * ) YORUMUNUZ :
( * ) LÜTFEN BOŞ ALAN BIRAKMAYINIZ !
( * ) LÜTFEN GEÇERLİ BİR E_POSTA ADRESİ GİRİNİZ !
( * ) LÜTFEN 15 SANİYE BEKLEYİNİZ !
( + ) YORUMUNUZ BAŞARIYLA EKLENMİŞTİR !
KADIN  MECLİSİ
YÜRÜTME KURULU
FAALİYETLERİ
ENGELLİ  MECLİSİ
YÜRÜTME KURULU
FAALİYETLERİ
EŞİTLİK  MECLİSİ
YÜRÜTME KURULU
FAALİYETLERİ
ÇOCUK  MECLİSİ
YÜRÜTME KURULU
FAALİYETLERİ
MUHTAR  MECLİSİ
YÜRÜTME KURULU
FAALİYETLERİ
MÜLTECİ  MECLİSİ
YÜRÜTME KURULU
FAALİYETLERİ
FACEBOOK
TWITTER
ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  YÜRÜTME KURULU  |  KADIN MECLİSİ  |  GENÇLİK MECLİSİ  |  ENGELLİ MECLİSİ  |  MUHTARLAR  |  HABERLER  |  BASINDA  |  ETKİNLİKLERİMİZ  |  İLETİŞİM
2014 © KONAK KENT KONSEYİ